İZMİR EGE ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU
Haberler
İzmirde DEDEKTİFLİK SERTİFİKASINA Sahip Tek Dedektiflik Bürosuyuz.Konusunda Uzmanlaşmış Kişilerden Oluşmaktayız.
Her Türlü Adres Tespidi Yapılır. Kayıp Yakınlariniz Arastırılarak Bulunur.Evlilik Arastirmasi Yapilir.
İşyerlerinizdeki yapılan hırsızlık olaylarında çalınan mallarınınz piyasada araştırılarak bulunur.İşyerelerinize eleman yerleştirerek işçilerinizin konumları gözlenir.
Hisseli Arazilerin Hissedarlarına Ulaşılır.Ulaşamadığınız Gayrimenkul Sahiplerine Ulaşılır.
Avukatlarımızın davaları ile İlgili kanuni Her Türlü Araştırmada Yardımcı Olunur.
Almış Oldğunuz Tehtitlerde Kollamanız Ve Korumanız Yapılır.
Davet Etkinlik Ve Toplatılarınmızda V.I.P Koruma Yapılır.


TAKİP, ARAŞTIRMA, DANIŞMANLIK ve KOLLAMA HİZMETLERİ

Araştırma Hizmetleri I Kollama Hizmetleri

EŞ TAKİBİ BOŞANMA-VELAYET DAVALARI EVLİLİK ÖNCESİ ARAŞTIRMA


Eşinizin sizi aldattığından şüpheleniyorsanız gerekli takip ve izlenim yapılarak şüphelerinize son verilir. Boşanma davalarınızda eşiniz hakkında bilgi ve delil toplanır. Çocuğunuzun velayetini almanızda avukatınıza ve size yardımcı olunur.Sizin veya çocuğunuzun sağlıklı evlilik yapmasında araştırma yapılır.Gizliliğe riayet edilir.Sırlarınız sadece bizde saklı kalır.

 

Sayfa Başı

ADRES TESPİTİ


Arayıp bulamadıgınız,alacaklı oldugunuz her türlü kayıp sahıslar uzmanlarımız tarafından en kısa sürede araştırarak adresleri tespit edilir. Sizi dolandıranlara ulaşılır.Kayıp mallarınızın akibeti araştırılarak bulunur zaman kaybınız önlenir.

BAYİ GÜVENLİĞİ ARAŞTIRMASI


Bayilik vermeden önce bize danışın.Bayilerinizin yerleri ve ne yaptıkları, güvenilirlikleri araştırılır.Çalışma şekilleri şirketinizi iyi temsil edip, etmedikleri tarafınızdan görüntülü ve resimli yerinde izlenerek kayıt altına alınır.Bayilik vereceginiz şahıs ve firmalar hakıda bilgi toplanır.


ŞİRKET ANALİZİ VE ARAŞTIRMA


 İş yapmak istediginiz firmalar ve yöneticileri hakkında herhangi bir bilgiye sahip değilsiniz.
Almış olduğunuz bilgiler hakkında çelişkileriniz varsa, mal satıp, alacaksanız, ortaklık kuracaksanız, müşterek iş yapacaksanız.
Ayrıntılı araştırma yapılmasını istiyorsanız uzman özel dedektiflerimizle detaylı araştırmalar yapılır.

Sayfa Başı

PATENT SAHTECİLİĞİ ARAŞTIRMA


Firmanızın üretmiş olduğu ürünlerden piyasada sahtelerin olup olmadığını araştıralım.
Varsa taklitlerinin nerelerde dağıtıldığını ve dağıtım noktasını tespit edelim. Kaynağına inelim.
Ekonomik gücünüzün ve emeğinizin kaybolmasını engelleyelim.

Sayfa Başı

ŞİRKET PERSONEL ARAŞTIRMASI


İşe alacağınız üst düzey yönetici kadronuzu, gizli ve gizlilik dereceli yerlerde çalıştıracağınız personelin ayrıca çalışmakta olup, güven telkin etmeyen personelinizinde mahalli araştırmalarını, kötü alışkanlıkları olup olmadığını, güven telkim edip etmedikleri araştırılır.


Sayfa Başı


SİGORTA-ARAÇ KAZA ARAŞTIRMALARI


Yalan beyanlarla ve evraklarla sigorta şirketlerini dolandıranları ekspertizlerinizin yapmış olduğu kontrollerde ne kadar güvenilir olduklarını kontrol edip yaptıkları işlerin doğru olup olmadığının bilgilerini size bildirelim.Sigorta şirketlerinin kaza yapan araçlarla ilgili dogruluk araştırması yapılır.
HIRSIZLIK MALI ARAŞTIRMASI


Her türlü hırsızlık olayları araştırılır.İş yerinizde kaybolan mallarınız var ve nasıl kaybolduklarını bulamıyorsunuz.
Kimler tarafından piyasaya sürüldüğünü ve kimlere satıldığının tespitini bırakın uzman personelimiz yapsın.Her türlü hırsızlık dolandırıcılık olaylarında yetkililere baş vuramıycagınız çekindiginiz olaylarda danışmanlık ve arştırma hizmeti verilir.ÇOCUĞUNUZUN ARAŞTIRMASI


Canınızdan çok sevdiğiniz, gözünüzden sakındığınız çocuklarınız şimdi nerde ne yapıyor demeyin.
Kimlerle arkadaşlık yaptığını, nerelere gittiklerini tespit edelim, kötü alışkanalıkları varsa kurtulmasına yardımcı olalım.


KAYIP ŞAHIS ARAŞTIRMASI


Bir yakınınız mı kayıp?
Bir sevdiğinizi mi arıyorsunuz?
Bir arkadaşınızı mı bulamıyorsunuz? Türkiye’nin neresinde olursa olsun araştırarak sizleri sevdiklerinize kavuşturalım.

Sayfa Başı


EMLAK ARAŞTIRMASI


Sahibine ulaşamadığınız menkul ve gayrimenkul malların araştırmaları yapılır. Sahiplerinin adresleri tespit edilir. Hisseli arazilerin hissedarlarına ulaşılır.

HUKUKİ ARAŞTIRMA


Avukatlarımızın iş yoğunluğu nedeni ile baktıkları davalarında araştırma yapamadıkları bilinmektedir. Baktığınız davalarda her konuda araştırma ve delil toplama yapılır.Davalarınız cözüme ulaşmanızda yardımcı olunur

RAKİP FİRMA-İŞ KOLU ARAŞTIRMASI


Herhangi bir iş kolunda faaliyet sürdürmektesiniz. Yapmış olduğunuz işle ilgili bir veya birkaç firma olduğunu biliyorsunuz, rakiplerinizin neler yaptığını öğrenmek istiyorsanız uzman kadrolarımız tarafından araştırmaları yapılır.

VİP KOLLAMA


Yurtiçi ve yurdışından gelen misafirlerinize yakın kollama ve ikamet kollama hizmetleri deneyimli personelimiz vasıtasıyla verilir.

NAKİL İŞLEMLERİ


İl içi ve il dışı kıymetli eşya, evrak, nakit para taşımalarında güvenilir uzman personelimiz vasıtasıyla nakil işlemleri ve kollama hizmeti yapılır.

© 2008 Kaan OKAN Tüm Hakları Saklıdır