Hizmetlerimiz

Eş Takibi - Boşanma - Velayet Davaları

Eşinizin sizi aldattığından şüpheleniyorsanız gerekli takip ve izlenim yapılarak kayıt altına alınıp şüphelerinize son verilir. Boşanma davalarınızda eşiniz hakkında bilgi ve delil toplanır. Çocuğunuzun velayetini almanızda avukatınıza ve size yardımcı olunur.Gizliliğe riayet edilir.Sırlarınız sadece bizde saklı kalır.

Evlilik Öncesi Araştırma

Çocuklarınızın ve sevdiğiniz kişilerin mutlu bir yuva kurmasında ayrıca sizlerin de mutlu huzurlu gelecege güvenle bakan yuva kurmanıza yardımcı olunur. Bir ömür beraberliğinizin daim olması için her türlü geçmişe yönelik araştırma yapılarak aklınızdaki soru işaretleri giderilir.

Adres Tespiti

Arayıp bulamadıgınız şahıslar ile alacaklı oldugunuz her türlü kayıp sahıslar uzmanlarımız tarafından en kısa sürede araştırarak adresleri tespit edilir.

Kayıp Şahıs Araştırması

Bir yakınınız mı kayıp?
Bir sevdiğinizi mi arıyorsunuz?
Bir arkadaşınızı mı bulamıyorsunuz?
Türkiye’nin neresinde olursa olsun araştırarak sizleri sevdiklerinize kavuşturalım.

Şirketlerin Hertürlü Araştırmaları

Şirketlerinizin her türlü diğer şirketlerle olan münasebetleri ile şirket personellerinizin işe alımında,işe alındıkdan sonra yaşantıları hakkında gerekli araştırmalar yıpılır. Üretmiş oldugunuz ürünlerinizin patent sahteciliği,çalıntı mallarınızın akibeti takip edilir. Bayilik vereceğiniz ve bayileriniz hakında araştırmalar hassasiyetle yapılır.

Emlak Araştırma

Sahibine ulaşamadığınız menkul ve gayrimenkul malların araştırmaları yapılır. Sahiplerinin adresleri tespit edilir. Hisseli arazilerin hissedarlarına ulaşılır. Ada ve parseli bilinen arsaların sahipleri tespit edilir.

Hukuki Araştırma

Şahısların ve avukatlarımızın iş yoğunluğu nedeni ile baktıkları davalarında araştırma yapamadıkları bilinmektedir. Baktığınız davalarda her konuda araştırma ve delil toplama yapılır.Davalarınızın çözüme ulaşmasında yardımcı olunur.